Kaprik.cz

Jak to funguje?

Kapřík.cz je služba, která zajišťuje ve vánočním čase rozvoz kaprů po Praze. Je to snadné - stačí si kapra objednat a zvolit čtyřhodinový časový interval, kdy bude objednávka doručena na vámi zvolenou adresu. O zbytek se postaráme my.

Auto

Váš kapřík bude zpracován v týmu zkušených pracovníků a rybářů, kteří kapry neberou jako surovinu, ale jako živé tvory. Proto s rybami nakládají šetrně a ke každé objednávce mají zodpovědný, individuální přístup. Ryba je vždy zpracována tak, aby mezi usmrcením a dovážkou do domu byl co nejkratší čas.

Auto

Naše řidičky a řidiči vám doručí objednávku až na práh vašeho domova, platba probíhá hotovostí nebo online. A navíc, doprava je zcela zdarma!

Auto

Odkud náš kapr pochází?

Naši kapři pochází z Klatovského rybářství, jehož rybníky mají ideální polohu. Jsou napájené čistými šumavskými potoky a položené ve vyšší nadmořské výšce s chladnější a méně bahnitou vodou, než je obvyklé; v důsledku toho mají naši kapři mimořádně kvalitní maso, které je bez chuti po bahně.

Podberak
Tyto webové stránky využívají k zajištění funkčnosti stránek a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Souhlasím